Blog F1Brand

dlaczego-warto-inwestowac-w-video-marketing-marcelina-lipska-f1brand

Dlaczego warto inwestować w video marketing?

If content is king, video is its crown! Wideo to niewątpliwie jeden z najskuteczniejszych elementów strategii marketingowych. Wideo angażuje, wzbudza emocje, zapada w pamięć, a do tego buduje świadomość marki, zwiększa ruch na stronie internetowej czy generuje leady sprzedażowe.

relacje-w-biznesie-dagmara-kleczewska-f1brand

Relacje w biznesie

O tym jak bardzo w życiu ważne są relacje nie trzeba nikogo przekonywać. W biznesie to jeden z najważniejszych kluczy do sukcesu. Zajmując się od ponad 10 lat zarządzaniem firmą, a wcześniej pracując w wielu instytucjach, wchodziłam w tysiące relacji biznesowych, a ogromnej ilości miałam okazję przyglądać się z boku.

najlepsze-podcasty-o-marketingu-i-biznesie-marcelina-lipska

TOP 13 podcastów o marketingu i biznesie!

Podcasty są teraz na fali, z tygodnia na tydzień ich popularność rośnie, nie tylko na świecie, ale także w Polsce – podobno co czwarty polski internauta słucha już dzisiaj podcastów. Żyjemy w czasach dostępu do usług tu i teraz, wręcz na żądanie.

Marketing internetowy AGH

Czy warto studiować marketing internetowy?

Marcelina: Długo zastanawiałam się czy pisać o tym na blogu F1Brand, ale w końcu zdecydowałam, że warto. Ostatnio Sprawny.Marketing opublikował artykuł: Jak wybrać studia z marketingu internetowego?

Menu